SPEEDY FARKI

Üretici Standartlarında, Periyodik Bakım Garantisi

Speedy Servis Merkezleri, uzman kadrosu ile her marka aracın periyodik bakım, lastik. akü, klima, egzoz, fren gibi servis ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde donatılmıştır.

2 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantisi

Ülkemize yepyeni bir satış sonrası konseptini getiren Speedy Türkiye; Yetkili Servislerin yüksek fiyatlarından, oto sanayi sitelerindeki koşullardan ve güven eksikliğinden yola çıkarak, tüketicilere uygun fiyatları, kolayca ulaşabilecekleri nezih ortamlarda, 2 yıl işçilik ve yedek parça garantisiyle birlikte sunuyor.

Ücretsiz Check-up ve Fiyat Teklifi

Tamir ve Bakım ödemelerini, planlamanıza ve hesaplamanıza yardımcı olmak amacıyla, müdahale ne olursa olsun ücretsiz ve taahhütsüz bir ücret teklifi hazırlanır. Bu teklif ışığında yaptırılan işlemlerde, teklif ile tamamen aynı tutarda bir fatura düzenlenir.

Geniş Yelpazede Ürün ve Hizmet Avantajı

Otomotiv satış sonrası hizmet sektöründe yetkili servis, özel servis, oto tamirci, lastikçi, jantçı, akücü, yedek parçacı gibi birbirinden ayrı olan pek çok farklı türde hizmet noktası bugün tüketicilere ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak için faaliyet göstermektedir.Farklı hizmetleri böylesine farklı noktalardan almak hem zaman hem de maaliyet artışına yol açmaktadır.Bu ihtiyacı farkeden Speedy, her marka aracın arıza teşhisine olanak sağlayan universal test cihazları ve geniş kapsamlı çözümleriyle pazara yön veren, Global bir servis ağıdır.

Güleryüzlü Hizmet Anlayışı

Speedy Servis Çalışanlarımızın farklı alanlarda aldığı sertifikalı eğitimler sayesinde, sadece aracın onarımı ile kalmayıp aynı zamanda müşteri ile doğru ve etkin iletişim kurmak, müşterinin isteklerini anlamak ve en doğru çözümü üretmek konusunda Türkiye ve Avrupa’ da ki Uluslararası Speedy Academy’de eğitimlerden geçmektedirler.

Düzenli olarak yapılan müşteri memnuniyeti anketlerine göre Speedy Müşterilerinin %95’ i Speedy’ i başkalarına tavsiye edeceğini belirtmiştir.